EESTI SUURIM SÜDA LOOL

JJ-Street Tantsukool ja Loo Kultuurikeskus kutsuvad osalema aktsioonil Eesti Suurim Süda

Eelmisel aastal viis JJ-Street Tantsukool koostöös Eesti kohalike omavalitsustega läbi aktsiooni Eesti Suurim Süda, mille käigus moodustati inimestest südameid, need jäädvustati droonifotodele ning suurima osalejate arvuga paik võitis esmakordselt rändkarika.

Nüüd ootab rändkarikas uut omanikku ning inimesed üle riigi hakkavad tulevad kokku, et jagada praegusel keerulisel, pingelisel ja sõjasündmustega varjutatud ajaperioodil kõigile lootust, positiivust ning ühtehoidvustunnet.

Väga edukalt võeti osa eelmisel aastal Eesti Suurima Südame aktsioonis ka Loo alevikus, kui kohaliku kooli juurde tuli staadionile kokku 70 inimest. Tänavu loodab JJ-Street Loo treener ja kohaliku aktsiooni eestvedaja Madis Ader, et see arv suudetakse ületada vähemalt kahekordselt.

Miks mitte tuua rändkarikas just Jõelähtme valda? Positiivsest pühapäevast saavad osa võtta igas vanuses inimesed, aga ka koolid, organisatsioonid ja erinevad kogukonnad. Kindlasti avaldame sündmusega toetust ka Ukraina rahvale. Südame moodustamine võtab aega paarkümmend minutit ning kaasa aitab Loo kultuurikeskus!
Paneme üheskoos Jõelähtme valla südamekaardile!

Koht: Loo kooli Staadion
Aeg: 12.veebruar kell 12:00

Updated: 27. jaanuar 2023 — 22:59
Loo Kultuurikeskus © 2014 Frontier Theme