Tutvustus

maja_260x154

PÕHITEGEVUSALA
Huvialategevuse korraldamine; taidlus-, huviala- ja vabaharidusühendustele tegevuseks ruumide võimaldamine, nende abistamine ja töö koordineerimine; elanikele kultuuri- ja meelelahutusürituste korraldamine; professionaalse kultuuri vahendamine.

AJALUGU
Neeme Rahvamaja asutati 1970. aastal S.M. Kirovi kalurikolhoosi Neeme osakonna klubina. (1966. aastast Sõpruse kalurikolhoosi kolhoosiklubina). Alates Eesti Vabariigi taasiseseisvumisest tegutseb Neeme Rahvamaja Jõelähtme Vallavalitsuse allasutusena. 1. jaanuarist 2014 on Neeme Rahvamaja Jõelähtme Valla Kultuurikeskuse struktuuriüksus.

ASUKOHT
Neeme Rahvamaja asub Harjumaal, Jõelähtme vallas Neeme külas, Ihasalu poolsaarel. Kaugus Tallinnast u 40 km.

MAJA
Neeme Rahvamaja tegutseb kahe(kolme)korruselises, arhitekt August Volbergi projekteeritud kivimajas. Samas majas tegutsevad ka Neeme Raamatukogu ja Neeme Algkool. Rahvamaja on kaasaegselt renoveeritud. Vahetatud on aknad, uksed, valgustid, katus, mööbel (lauad, toolid jne). Renoveeritud on lava, saal, klassiruumid, fuajee, juhatajate kabinet, I ja II korruse koridorid ning klassiruumid, tualetid, välisfassaad.

RUUMID
Rahvamajal on väike saal, mida saab poolitada vaheuksega, saali põrandast kõrgem lava, riietumiseks klassiruumid II korrusel või juhataja kabinet, väike kööginurgake, duširuum, meeste ja naiste tualetid I ja II korrusel. Saali mahutame istuma maksimaalselt 100 inimest, suuremate ürituste ajal mahutame saali u 150 inimest.

SISUSTUS
Rahvamajas on kasutusel ümarad ja kandilised lauad, uued ja pehmed sinised toolid.

PARKIMINE
Autosid saab parkida maja ümbrusesse.

TRANSPORT
Neeme sõidab Jõelähtmest 3-4 korda päevas bussiliin J1, mille sõidugraafik on kohaldatud vastavalt Tallinnast Jõelähtmesse sõitvatele ning Jõelähtme peatusest Tallinna suunduvatele maakonnaliinidele. Seega tuleb Tallinnas Neeme ja tagasi saamiseks üldjuhul ümber istuda Jõelähtmes.

TASULISED TEENUSED
Ruumide lühiajaline rent (konverentsideks, tähtpäevadeks jne. alates 1 tund), ruumide pikaajaline rent (ainult koolivaheaegadel), ürituste korraldamine, inventari lühiajaline rent. Vt täpsemalt –  Tasulised teenused.

WiFI
Terves majas ja maja lähiümbruses on traadita interneti leviala.

Updated: 13. aprill 2014 — 18:02
Neeme Rahvamaja © 2014 Frontier Theme