Tutvustus

1. jaanuarist 2014 töötavad Jõelähtme valla kultuuriasutused, noortekeskused ja Kostivere Päevakeskus ühe katuse all nimetusega Jõelähtme Valla Kultuurikeskus.


Ühendamise eesmärgiks on koondada oma loominguline ja tehniline potentsiaal, koordineerida valla kultuuri- ja huvitegevus ja seda ikka selleks, et muuta rikkamaks, mitmekesisemaks meie kultuurikalender ja huvitegevus. Järjest tähtsama koha kultuurielu planeerimisel võtab enda alla koostöö – koostöö teiste kultuuri- ja haridusasutustega, seltsidega, mittetulundusühingutega, ettevõtjatega. Aeg on näidanud, et seal, kus inimesed ise ilmutavad aktiivsust ja tahet omakandi kultuuri hoida ja seda edasi viia, seal käib elu täie hooga. Tänane kultuurijuht ei saa üksi midagi teha, teda saab vaid toetada ja ideid jagada. Meie meeled on avatud uutele ideele ja koostöövormidele.

Kui otsite sobivat ruumi konverentsile, koolitusele, koosolekule, sünnipäevale, pulmadele jne, siis tasub vaadata meie kodulehte. Siit leiate ka ruumide rendi- ja paketihinnad.

Kui soovite teada, mis toimub Lool, Kostiveres, Jõelähtmes või Neemes, siis valige vastav lehekülg. Meie koduleht kajastab iga kultuuriasutuse tegemisi eraldi. Valla Kultuurikeskuse lehekülg koondab kogu vallas toimuvad sündmused alates spordivõistlustest kuni külapäevadeni. Samuti leiate siit vallas toimuvate ringide, treeningute, koolituste, kursuste ja muu huvitegevuse kohta informatsiooni.

Mida otsida meie kodulehe kalendrist: töötab Kostivere Filmiklubi, Kostivere Mõisaakadeemia, Pihlakobara ümarlaud, uudishimulike klubi, traditsioonilised luuleõhtud, salongiõhtud, mälumänguturniir, kontserdid -teatriõhtud, tähistame kalendritähtpäevi. Jaanuari lõpus kuulutame välja Talendikonkursi võitja; veebruar toob keskmesse vabariigi aastapäevale pühendatud sündmused; märtsis keskendume teatritemaatikale ja laululapse konkursile; aprillis südamenädalale, luulelapse konkursile ja rahvusvahelisele tantsupäevale; mais emadepäevale ja Loo aleviku päevale, juuni on jaanikuu, juulis oodake Kostivere mõisamänge, augustis Kostivere Mõisapäeva. Septembris alustame hooaega Lõbusa Loo perepäevaga ja avatud treeningutepäevaga, oktoober keskendub Täiskasvanud Õpinädalale, November toob Etnopeo ja siis hakkame ootama jõule. Jälgige tähelepanelikult aastalõpupidude reklaame, sest need on eriliselt oodatud ja pileteid tuleb hakata varakult broneerima. Lisaks veel palju muud.
Loodan, et leiate meie kodulehelt endale meelepärase tegevuse. Oleme teie teenistuses.

Elle Himma
Jõelähtme Valla Kultuurikeskuse direktor
elle
Jõelähtme Valla Kultuurikeskus © 2014 Frontier Theme