Ajaveski Linnupäev

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 27/09/2014
9:30 e.l. - 6:30 p.l.

Location
Ajaveski talu

Categories No Categories


9.30-10.30 õpituba looduses – Mis lind see lendab? Linnuvaatlustest ja loodusest huvitujad kogunevad 9.30 veskisse, kus toimub tunnine tarkusekogumine ornitoloog Ingrid Ausi juhendamisel, misjärel siirdutakse binoklite ja pikksilmadega varustatult oma autodega Kaberneeme vee- ja metsalindusid vaatlema. Teekonda juhib Kaarel Palu Kostiverest. Osalustasu 3 eur.

10.30-13.00 veski saamislugu, restaureerimist ja veski edaspidist tegevust tutvustavad ringkäigud, mis, toimuvad päeval ka jooksvalt tegevuste ajal. Teejuht Margit Pärtel Ajaveskist. Tasuta.

13-15.00 õpituba klaasi töötlemise alal – väike vitraaź. Juhendavad Kaarel ja Lea Palu. Töötoa hind 2 eur.

14-16.30 õpituba vildi tegemise alal. Tutvustatakse erinevaid viltimise viise ja proovida saab märkviltimist, juhendaja Annika Klemets Neemelt. Töötoa hind sel päeval 2 eur.

17-18.30 KONTSERT SARJAST Vana veski ja noor muusik: Joel Remmel Trio. Ansamblis mängivad noorema generatsiooni silmapaistvamad jazzmuusikud – pianist Joel-Rasmus Remmel, kontrabassist Heikko-Joseph Remmel ja löökpillimängija Aleksandra Kremenetski. Trio esitab omaloomingut, mis on kirjutatud spetsiaalselt sellele koosseisule. Helilooming on meloodiline ja voolav, pakkudes pinget nii muusikasõpradele kui muusikuile. Käesoleval aastal  ilmunud trio uus album “More than Fishermen” on jätkuks ansambli debüütplaadile “Lumekristall”, mis on tänaseks lisaks soojale vastuvõtule eesti publiku hulgas jõudnud ka Soome, Rootsi, Šveitsi, Jaapanisse ja mujalegi.    Pilet 7 eur, sooduspilet 5 eur (õpil, pens).

Jõelähtme Valla Kultuurikeskus © 2014 Frontier Theme