Südamenädal. HIngamise õiged alused ja joogatund

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 24/04/2014
6:00 p.l. - 8:00 p.l.

Location
Loo Kultuurikeskus

Categories No Categories


Juhendaja Milda Marie Trinskyte

03.04 kl 18 Kostivere Lasteaia saalis
06.04 kl 12 Neeme Rahvamajas
24.04 kl 18 Loo Kultuurikeskuses

Õige hingamistehnika vabastab pingetest nii keha kui vaimu, annab uut energiat, loob tasakaalu ja sügava rahulolu. On tõestatud, et rohkem kui 80% toksiinidest ja jääkainetest viiakse kehast välja hingamise abil, kuid enamus inimesi kasutavad vaid 30% oma kopsude mahust.
Hingamine on ühenduslüli keha ja meele vahel. See on võti, mis aitab meele ja negatiivsete emotsioonidega hakkama saada ning väljendada oma tõelist potentsiaali nii tööl kodus kui ka puhkehetkel.
Loeng sisaldab: jooga-, lõdvestus-, hingamisharjutusi ja praktilisi juhiseid igapäevaste ülesannetega toime tulekuks.
Lektoriks on kunstiteadlane Milda Maria Trinskyte, kes on ühtlasi veel Silva Meetodi koolituse magister, hüpnoterapeut ja Eesti, Läti, Leedu regiooni Silva meetodi asedirektor ning jooga treener.
Äsja 70aastaseks saanud daam on hea näide sellest, et harjutamine teeb meistriks: olemata sportlane, suudab ta hõlpsasti seista pea peal ühtejärge viis minutit ja sooritada keerulisi asana’id.
“Olen nakatanud joogaga paljusid inimesi ja kuigi nad jätkavad hiljem teiste õpetajate käe all, on minu silmis suurim tasu see, et nad hakkasid joogat armastama,” lausub eakas daam, kellel praegu pealinnas viis joogagruppi vedada. Muidugi ei sunni ta kedagi oma tunnis pea peal seisma, vaid pakub kõigile jõukohaseid harjutusi.

Jõelähtme Valla Kultuurikeskus © 2014 Frontier Theme