Ave Nahkuri maalide näitusmüügi avamine

Ave Nahkuri maalide näitusmüügi avamine 

Kostivere Kultuurimõisa galeriis 8. aprillil 18.00

Kunstnik Ave Nahkur on Eesti kuulsaim naivist, kes on tuntuks saanud ennekõike oma pildisarjale „Meie küla eided…”

Avenahkurliku energiaga kohvikruuse, pilte ja pildikesi, lausa seinamaalinguid koos eluliste sõnumitega ei pea eestlasele pikalt tutvustama. Sest midagi tema tehtust leidub juba pea igas majapidamises. Ave Nahkuri eluterved «meie küla eided» löövad oma maalähedase huumori ja avatud olekuga sedavõrd, et need on võitnud südameid juba ka väljaspool Eestit.

Ave Nahkur jutustab oma maalidel maaelust humoorikalt kirgaste värvide ja inimlike loomade abil. Igal maalil on kirjas mõte. Avel on hea fantaasia, ta suudab isegi mõttetust teemast teha mõtteka pildi. Tal on eriline oskus tekst ja pilt omavahel hästi haakuma panna.

Kunstnik Ave Nahkuri piiritu fantaasia teeb inimesed rõõmsaks.

Updated: 2. aprill 2015 — 09:20
Jõelähtme Valla Kultuurikeskus © 2014 Frontier Theme