18.veebruaril kell 19:00 Salongiõhtu “Minu Eestimaa” Urmas Alenderi laulud

Käesoleval aastal oleks Urmas Alender saanud 64 aastaseks.
Margus Vaher (laul) ja Paul Neitsov (kitarr) kutsuvad kuulama eestlastele hingelähedast kontsertkava “Minu Eestimaa”, mis viib meid läbi Urmas Alenderi loomingu.

Pilet 12€, sooduspilet 8€. Piletid müügil Piletilevis, Piletimaailmas ja enne kontserti kohapeal
minu eestimaa+
Kuulame Alenderi loomingust – “Vaiki, kui võid”, “Kui mind enam ei ole”, “Teisel pool vett”, “Võta mind lehtede varju”, “Kollane koer”, ja need on ainult mõned tähised selles eestlasele nii hingelähedases kavas.
Margus Vaher on ETV lauljate konkursi “Kaks takti ette” võitja aastast 2007, esitades finaalis võidulooks Urmas Alenderi legendaarse laulu “Kui mind enam ei ole”. Siit sai alguse Marguse tähetee Eesti muusikataevas.
Paul Neitsov on 23-aastane Lõuna-Eestist pärit kitarrist, keda on tunnustatud parima noore kitarrimängija preemiaga. 2016. aastal ilmus tema debüütalbum.
Koos moodustavad mehed särava ja loomingulise duo ning milline kooslus võiks olla Alenderi muusika esitamiseks sobivam, kui Eesti üks karismaatilisemaid ja hingestatumaid meeshääli Margus Vaher ja temaga koos publiku hingekeeltel mängiv kitarrivõlur Paul Neitsov.

17. veebruaril kell 19:00 Kostivere Mõisa Filmiklubi “Pentsik puhkus”

Bruno Dumonti pöörane komöödia on romantikat täis detektiivilugu, millele lisavad tooni kannibalid ja vargad.
Režissöör: Bruno Dumont
Osades: Juliette Binoche, Fabrice Luchini, Valeria Bruni Tedeschi jpt.

Kinopilet 4€

pentsik

On 1910. aasta suvi. Kummalistel asjaoludel kaovad Atlandi ookeani liivastel randadel jäljetult mitmed turistid. Kõik märgid viitavad, et sellega võib olla seotud vaikses lahesopis rannakarpide püüdmisega tegelev Brefortide perekond.
Läheduses olevas häärberis suvitab aga väikekodanlik Van Pethegemide perekond, kellest kõik peale kauni Billie tunduvad olevat tugeva psüühilise häirega.
Brefortid ja Van Pethegemid on omavahel ilmselgelt vaenujalal, vaid Ma Loute ja vallatu Billie vahel on tärkamas omapärane armulugu. Asja muudab keeruliseks see, et Brefortid on üksikuid suvitajaid jahtivad kannibalid, Pethegemid aga lihtsalt lausidioodid! Oma osa lisavad sellesse kaosesse juhmid politseiinspektorid Machin ja Malfoy, kes püüavad välja selgitada inimeste salapärase kadumise põhjust.

VAATA TREILERIT SIIT !

Kategooria: Mängufilm | Žanr: Must komöödia
Tootja: levitab Bestfilm Kestus: 122 min

Kostivere Kultuurimõis © 2014 Frontier Theme