20. jaanuaril kell 19:00 Kostivere Mõisa Filmiklubi “Viimane kuningas”

Põnev film „Viimane kuningas“ põhineb Norra ajalool. Film viib meid aastasse 1204, mil Norrat lõhestas kodusõda. Kuningas on surivoodil ja kuninga ainsa elusoleva pärija- tema kaheaastase poja- surma ihkab pool kuningriiki. Sõjamehed Skjervald ja Torstein asuvad ohtlikule teekonnale, et päästa tulevane kuningas hirmsast saatusest.

VAATA TREILERIT !

Kinopilet 4€

viimane-kuningas

Aastal 1204 lõhestab Norrat kodusõda. Kasejalgade (Birkebeiner) abiga peab Norra kuningas ellujäämisvõitlust kiriku ja piiskopi käsilastega, kes võidu nimel ei löö risti ette ühegi meetodi ees. Ülima püüdlikkusega püütakse peita surivoodil oleva kuninga ainsat elusolevat pärijat. Poissi, kelle surma ihkab pool kuningriigist, saadetakse kaitsma kaks jäägitult truud meest- Kasejalgade sõjamehed Skjervald ja Torstein. Mehed asuvad ohtlikule teekonnale üle Norra karmi talvise maastiku Lillehammerist Østerdalenisse ja sealt Tronheimi, et päästa tulevane kuningas Håkon VI Håkonsson teda ähvardavast hirmsast saatusest.

Kategooria: Mängufilm | Žanr: Draama, põnevusfilm, seiklusfilm
Kinodes alates: 9.09.2016. Filmi pikkus: 1h 39 min
Lavastaja: Nils Gaup
Osatäitjad: Jakob Oftebro, Kristofer Hivju, Torkel Dommersnes Soldal, Ane Ulimoen Øverli, Nikolaj Lie Kaas, Pål Sverre Hagen, Thorbjørn Harr, Thea Sofie Loch Næss, Åsmund Brede Eike
Tootja: Paradox Produksjon. Levitaja: Estinfilm OÜ

13. jaanuaril kell 19:00 LENNA trio Pent & Ahven akustiline kontsert

Lenna Kuurmaa – laul
Reigo Ahven – trummid
Pent Järve – kitarr

Ansambel Lenna on eestikeelset indie-poppi viljelev muusikaline kooslus, mille tõi kokku ja asutas selle solist – Lenna Kuurmaa.
2010. a. maikuus andsid nad välja oma debüütalbumi “Lenna” ning 2013. a. lõpus albumi “Teine”. Nendelt albumitelt on pärit lood “Rapunzel”, “Mina jään”, “Maailm ei keerle”, “Supernoova” jt, mis on krooninud edetabelite tippe ning jäänud vaieldamatuteks publiku lemmikuteks läbi aastate.

Esmakordselt on Lenna koos bändikaaslastega Kostivere Kultuurimõisas esinemas, et oma muusikat kuulajatega jagada. Sel korral on Lennaga koos laval tema ihutrummar Reigo Ahven ja kitarrivirtuoos Pent Järve.

Pilet 12€ Kontserdi piletid müügil Piletilevis

11. jaanuaril kell 19:00 Mõisa JazzPokker

Mõnus jazzmuusika noortelt profimuusikutelt – Kirke Karja (klaver) ja Lauri Kadalipp (saksofon)

Kell 19.30-21.00 pokkeriõpetus ja ühelauaturniirid

Kell 21.00-23.30 pokkeri turniirid, võitjale Triobeti poolt välja pandud pusa

Avatud JazzPokkeri kohvik „Trumbid“

Pokkeriturniiri viib läbi Tarmo-Waim Pikk.

Sissepääs 10 € (sisaldab head muusikat, pokkeri õpet  ja turniiril osalemist).

jazzpokker_a3_2017_01
Lisainfo: tel 6081539, 5328 4841, e-post: irina.parila@joelahtme.ee

Kostivere Kultuurimõis © 2014 Frontier Theme