Ruumid

Ruumide tutvustus ja kasutamise võimalused:

Mõisa saal asub 2.korrusel. Põrandapinda on 117,5 m2.

Kauni interjööri ning väga hea akustikaga saal mahutab auditooriumis 100 ning peolaudades kuni 80 inimest. Saal on sobilik seminaride, pidulike tähtpäevade, kontsertide ning erinevate sündmuste läbiviimiseks. Mõisa saalis on lava, hea kõlaga tiibklaver; kaunid lae- ja seinalühtrid, mille valgustugevust on võimalik reguleerida. Aknad on kardinatega pimendatavad.

Puhkeruum (sinine tuba)* asub mõisa 2.korrusel, põrandapinnaga 25,4 m2.

Puhkeruum on suure saali kõrval paiknev kauni interjööriga ruum, mida saab kasutada nö. saali pikenduseks. Saali avanevad kahepoolsed uksed. Mahutab kuni 10 inimest. Sobib kasutada suuremate ürituse ajal veidi eraldatud puhkenurgana, kohvilaua või baarileti sissesedmiseks jne.

*Sissepääs puhkeruumi on otse saalist, seega saab ruumi rentida vaid koos saaliga.

Nõupidamisteruum (pruun tuba) asub mõisa 2.korrusel ja põrandapind on 42,5 m2.

Kaunis ja hubase interjööriga ruum mahutab kuni 30 inimest. Sobilik väiksemate seminaride, koolituste, loengute ja koosolekute pidamiseks, pidulikel sündmustel dessertlaua katmiseks jne. Nõupidamisteruumis on laelühtrid, mille valgustugevust on võimalik reguleerida. Aknad on kardinatega pimendatavad.

Köök* asub mõisa 2. korrusel, põrandapinda 17,3 m2.

Kööki saab kasutada toitlustusega ürituste ettevalmistamiseks, toitude, nõude jm. hoiustamiseks. Köögis on olemas külmkapp, pliit, mikrolaineahi, veekeetja.

*Toitlustusega ürituste korral on köögi rentimine vajalik ja nõutav.

Mõisasalong asub maja 1. korrusel. Põrandapinda 60 m2
Põnevalt sopiline huvitava akustikaga võlvlagedega ruum sobib väiksemate kontserdite, loengute, koosolekute, tähtpäevade jm. ürituste läbiviimiseks. Mahutavus 30-40 inimest. Aknad ei ole pimendatavad. 

Võlvtuba asub mõisa 1.korrusel, põrandapind 40,7 m2.

Võlvlaega võluvalt retrohõnguline ruum koosolekute, pidude, salongiõhtute ning muude väiksemate koosviibimiste korraldamiseks. Mahutavus kuni 30 inimest. Ruumis olemas pianiino. Aknad on kardinatega pimendatavad.

Verandatuba asub mõisa 1.korrusel, kus põrandapinda on 40,2 m2.

Valgusküllane verandatuba on vaatega mõisa tagaaeda ja kahepoolsete ustega avatav otse esimese korruse trepihalli. Sobib kasutada näituste, väljapanekute, esitluste ja töötubade korraldamiseks. Suuremate ürituste puhul ka riietehoiuna, kohvikuna, puhkenurgana jne.

Trepihall* mõisa esimesel (58,0 m2) ja teisel (34,4 m2) korrusel, mida ühendab puittrepp.

Kaunilt renoveeritud trepihall on kõigi ürituste toimumise ajal vabalt kasutatav.

*Trepihalli on võimalik eraldi rentida fotosessiooniks ja filmivõteteks.

 

 

Kostivere Kultuurimõis © 2014 Frontier Theme