Täiskasvanute saviring

Ajaveski_savikausidSaviring toimub Ajaveskis, Loo küla  (restaureeritud Kostivere mõisa tuuleveskis) üle nädala kolmapäeviti ja neljapäeviti kell 18:00 vastavalt programmile (programmi leiad: www.ajaveski.eu)

Juhendaja: Margit Pärtel
Ühe korra tasu 8 €
Küsimustele vastan heameelega kirja teel
margit.partel@gmail.com või telefoni 5201189.

2010.aasta sügisel tegevust alustanud hobikeraamikaringis on võimalik uutel huvilistel algaval hooajal kaasa lüüa!

Keraamika töötoas on võimalik oma kätega valmistada erinevates tehnikates teoseid – kaussi, taldrikut, kruusi, ehtekarpi. vaasi või mõnd muud abstraktset loometeost. Keraamika töötoa programm on koostatud nii, et alati saab alustada millegi uue õppimist ja vajadusel lõpetada eelmise tunni tööd. Voolimistööle järgneval tunnil toimub tavaliselt toote glasuurimine või mõne muu dekoreerimisviisi kasutamine – seetõttu on tunnid omavahel seotud. Töö käigus valminud esemed kuivatatakse ja tehakse eelpõletus, hiljem, vastavalt programmile, põletatakse kas madal- või kõrgkuumuses. Nii töövahendid, ettevalmistatud esemed kui ka kõik materjalid ootavad tegijaid vastavalt programmi teemale töötoas.

Programm koosneb 12 töötoast, kus õpetatakse savitöö põhitõdesid.

Ühe töötoa maksumus on 8€, mis tasutakse ülekandega MTÜ Ajaveski arveldusarvele vastavalt võimalusele kahes või kolmes osas kursuse jooksul ettemaksuna.
vaata www.ajaveski.eu

Kostivere Kultuurimõis © 2014 Frontier Theme