Jõelähtme Noorte Segarühm

Tantsutrennid alates 8.septembrist 2021 kolmapäeviti kell 19.00-21.00 saalis.

Juhendaja Mirjam Sirkas 512 2487

Jõelähtme Noorte Segarühm (JNS) pole ammu enam teismelise eas, siiski ei oska tantsijad ikka veel oma krutskeid  ja rõõmsat meelt ohjeldada ei laval ega lava kõrval.

JNS tantsijad on väga erineva taustaga, on nii algajaid kui ka liikmeid, kes tantsivad rühmas juba aegade algusest saadik. Kindel on see, et hakkama saab igaüks ning trenn on jõukohane ka neile, kellel ei ole varasemat kokkupuudet ega kogemust rahvatantsuga. Rühm on igal aastal võtnud vastu uusi noori, jäädes samas väga kokkuhoidvaks kambaks. Trenniväliselt korraldame koos mitmeid planeeritud ja spontaanseid üritusi, saunaõhtutest kuni kanuutamiseni välja.

JNS on käinud Eestit esindamas välismaal ja osalenud pea igal vabariiklikul ning maakondlikul tantsupeol. Loomulikult ei puudu me ka kohaliku valla üritustelt!

Mida rahvatants annab?

Nii nagu igal aastal, ootame ka see aasta uusi rõõmsaid tantsujalgu.

Rühmaga liitudes saate:

  • väga sõbraliku ja lõbusa seltskonna osaliseks, kindlasti leiate uusi toredaid tuttavaid ja sõpru, kellega koos aega veeta ka trenniväliselt;
  • Parandate rühti/kehahoiakut;
  • Enesekindluse tantsupõrandal;
  • Lihvite oma tantsuoskusi nii seltskonnatantsudes kui ka traditsioonilises rahvatantsus;

Trennid on pigem lõbusad kui ranged- trennis küll higistame ja püüame aga kunagi ei unusta me nalja ja naeru! Samas tantsimine on samuti trenn nagu iga teinegi, peale 2 tunnist trenni oled piisavalt väsinud.

Järgmiste tantsudeni!

Kostivere Kultuurimõis © 2014 Frontier Theme